Separatory metali w sortowniach odpadów komunalnych

Separatory metali w sortowniach odpadów komunalnych

Specjalizujemy się w produkcji separatorów metali znajdujących zastosowanie w sortowniach i spalarniach odpadów komunalnych. Separatory elektromagnetyczne i separatory wiroprądowe Magnetix odzyskują z wysoką skutecznością złom stalowy i cenne metale nieżelazne ze zmieszanych odpadów komunalnych i tych pochodzących z selektywnej zbiórki. Nasz serwis przeprowadza montaż separatorów metali w zakładzie klienta i integrację z linią sortowniczą.

Separatory metali nieżelaznych

 

separatory metali żelaznych

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.