Innowacje

Innowacje

Innowacja w produkcji separatorów magnetycznych


Nasza firma realizuje projekt pod nazwą ”Wdrożenie innowacji procesowej w Magnetix Sp. z o.o. polegającej na zastosowaniu przecinarki wodnej do cięcia strumieniem wody materiałów magnetycznych oraz jarzm pod obwody magnetyczne w procesie produkcji separatorów magnetycznych”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest zastosowanie innowacji procesowej, która pozwoli firmie uzyskać docelowo większą jakość produkowanych separatorów magnetycznych oraz oszczędność energii i surowców.

Wartość projektu: 718 820,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 500 000,00 PLN

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.