Testery do detektorów metali

Produkty

Testery do detektorów metali

Testery

Testery są przeznaczone do kontroli poprawności działania detektorów metali. W ofercie posiadamy testery przeznaczone do detektorów tunelowych instalowanych na przenośnikach taśmowych, a także detektorów rurowych i współpracujących z nimi separatorów pneumatycznych.

Testery spełniają wymagania systemów zarządzania jakością produktów żywnościowych ISO 9001, ISO 22000, HACCP, BRC, IFS. Do każdego testera wystawiany jest atest zakładowy.

Rodzaje testerów do detektorów metali

Oferujemy następujące rodzaje kulek testowych do detektorów metali:

  • kulka stalowa AISI 52100 w rozmiarach 0,2 ÷ 10 mm
  • kulka ze stali nierdzewnej AISI 304 w rozmiarach 0,2 ÷ 14 mm
  • kulka ze stali kwasoodpornej AISI 316 w rozmiarach 0,5 ÷ 7 mm
  • kulka mosiężna w rozmiarach 0,2 ÷ 6 mm


 

 

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.