Adres: ul. Poznańska 9, Cierpice, 87-103 Toruń 5, woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 8792669093

 • ENERGETYKA

  Urządzenia do separacji metali z węgla oraz paliw alternatywnych

 • KOPALNIE I CEMENTOWNIE

  Urządzenia do separacji metali z klinkieru, kamienia wapiennego, granitu i innych surowców mineralnych

 • RECYKLING

  Urządzenia oraz kompletne instalacje do odzysku metali w procesach recyklingu różnych materiałów

 • TRANSPORT MAGNETYCZNY

  Kompletne systemy magnetyczne do transportu i przeładunku stali

 • PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

  Urządzenia przeznaczone do detekcji i separacji metali w produktach spożywczych

profil firmy

Przyciąga nie tylko pole magnetyczne...

Zacznij współpracę

Przyciągamy jakością, terminowością oraz konkurencyjnymi cenami.

Jesteśmy polskim producentem systemów magnetycznych. Na rynku istniejemy od 2000 r. Produkujemy separatory metali, chwytniki do podnoszenia i przenoszenia materiałów ferromagnetycznych oraz transportery magnetyczne. Obsługujemy przemysł górniczy, energetyczny, cementowy, hutniczy, ceramiczny oraz spożywczy.

Nie boimy się wyzwań a powierzone nam zadania realizujemy kompleksowo od zaprojektowania urządzenia przez produkcję, montaż, rozruch aż po szkolenie obsługi w systemie wykonania "pod klucz". 

Konsekwentnie budujemy solidną markę na rynku polskim i europejskim poprzez kompleksową obsługę Klienta. Naszym atutem jest zespół doświadczonych inżynierów, zapewniających wsparcie techniczne w doborze rozwiązań optymalnie dopasowanych do potrzeb i wymagań Klienta. 

W trosce o jakość naszych wyrobów i pełne zadowolenie Klienta w roku 2013 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001 potwierdzony przez jednostkę certyfikującą TÜV NORD CERT GmbH.

Zapraszamy do współpracy!

ZamknijKorzystanie ze strony internetowej (www.magnetix.com.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.