Separatory metali w przemyśle spożywczym

Separatory metali w przemyśle spożywczym

Firma Magnetix produkuje customizowane separatory magnetyczne i detektory metali dla przemysłu spożywczego. Separatory i detektory metali Magnetix są stosowane na liniach technologicznych produkcji żywności i stanowią zasadniczy element efektywnego systemu kontroli jakości. Od wielu lat dostarczamy rozwiązania, które pracują na instalacjach produkcji: cukru, mąki, czekolady czy przypraw.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.