Separatory metali w energetyce

Separatory metali w energetyce

Specjalizujemy się w dostarczaniu separatorów elektromagnetycznych i detektorów metali do kopalni węglowych, elektrowni i elektrociepłowni. Przeprowadzamy kompleksowy montaż separatorów metali na ciągach nawęglania w elektrowniach węglowych. Separatory magnetyczne i detektory metali Magnetix chronią młyny węglowe, kotły i zapobiegają przestojom bloków energetycznych. Wszystkie separatory i detektory metali posiadają certyfikaty do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.