Separatory metali w cementowniach

Separatory metali w cementowniach

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji separatorów magnetycznych i separatorów elektromagnetycznych dla przemysłu cementowego. Separacja metali w cementowniach to niezwykle ważny proces, mający na celu zapewnienie czystości surowców oraz zapobieganie kosztownym awariom. Separatory magnetyczne i detektory metali znajdują zastosowanie w procesie produkcji cementu podczas oczyszczania kamienia wapiennego, klinkieru, żużla i różnego rodzaju dodatków.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.