Separatory metali do kruszyw

Separatory metali do kruszyw

Produkujemy i wdrażamy separatory magnetyczne i elektromagnetyczne oraz detektory metali w kopalniach i zakładach górniczych. Separatory i detektory metali Magnetix chronią kruszarki i inne maszyny technologiczne przed uszkodzeniem spowodowanym przez niepożądany kawałek metalu. Zastosowanie separatorów metali Magnetix gwarantuje wysoką skuteczność separacji zanieczyszczeń żelaznych z produktu końcowego, zapewniając jego czystość i maksymalną wartość.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.