Separatory metali dla recyklingu

Separatory metali dla recyklingu

Magnetix Sp. z o.o. produkuje i wdraża kompletne linie technologiczne do separacji metali z tworzyw sztucznych, szkła, elektroniki i sprzętu AGD.  Nasze separatory magnetyczne i separatory wiroprądowe oczyszczają surowce wtórne i odzyskują złom stalowy i cenne metale nieżelazne takie jak aluminium, miedź, magnez, cynk i srebro.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.