Adres: ul. Poznańska 9, Cierpice, 87-103 Toruń 5, woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 8792669093

 • ENERGETYKA

  Urządzenia do separacji metali z węgla oraz paliw alternatywnych

 • KOPALNIE I CEMENTOWNIE

  Urządzenia do separacji metali z klinkieru, kamienia wapiennego, granitu i innych surowców mineralnych

 • RECYKLING

  Urządzenia oraz kompletne instalacje do odzysku metali w procesach recyklingu różnych materiałów

 • TRANSPORT MAGNETYCZNY

  Kompletne systemy magnetyczne do transportu i przeładunku stali

 • PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

  Urządzenia przeznaczone do detekcji i separacji metali w produktach spożywczych

Produkty

Tunelowy wykrywacz metali typu DMD jest przeznaczony do wykrywania metali żelaznych oraz nieżelaznych w materiałach sypkich transportowanych na przenośnikach taśmowych w celu ochrony maszyn przetwórczych przed uszkodzeniem spowodowanym przez niepożądany kawałek metalu.

Tunelowy wykrywacz metali typu DMG jest przeznaczony do wykrywania z najwyższą czułością metali żelaznych oraz nieżelaznych w produktach gotowych transportowanych luzem lub w opakowaniu na przenośnikach taśmowych w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym oraz chemicznym.

Okrągły wykrywacz metali typu DMO jest przeznaczony do zabudowy w rurociągach w celu wykrywania z najwyższą czułością metali żelaznych oraz nieżelaznych w transportowanych materiałach sypkich, włóknistych lub pastowatych.

Płaski wykrywacz metali typu DMP jest przeznaczony do montażu pod taśmą przenośnika w celu wykrywania z wysoką czułością metali żelaznych i nieżelaznych w produktach leżących płasko na taśmie lub materiałach sypkich o wysokości warstwy nie przekraczającej 100 mm.

Separator metali typu DMR jest przeznaczony do wykrywania i automatycznego usuwania metali z sypkich produktów spożywczych, chemicznych i farmaceutycznych w transporcie grawitacyjnym.

 
 

Wytrzymałe i niezwykle precyzyjne przemysłowe wykrywacze metali

Niezawodne, nowoczesne i nieskomplikowane w swojej obsłudze. Inwestycja w detektor to inwestycja kapitałowa firmy, która zwraca się z nawiązką. Proponowane przez nas przemysłowe wykrywacze metali wyróżniają się swoją bardzo wysoką wytrzymałością w trudnych warunkach otoczenia, bez względu na sektor przemysłu, który Państwo reprezentują. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, wykorzystującej zdobycze technologii oraz niezwykłej precyzyjności i czułości, dają możliwość efektywnego wykrycia metali. Eksploatacja sprzętu jest niezwykle energooszczędna. Detektory gwarantują skuteczne rezultaty przez wiele lat. Doradzamy, jak optymalnie dopasować wykrywacz do planowanych zastosowań oraz wykorzystywać go w sposób najbardziej produktywny.

Dlaczego nasze detektory?

Jako przedsiębiorcy, jesteście Państwo świadomi, że jedynie restrykcyjne badania produktów są w stanie ochronić Waszą markę, a tym samym – Państwa Klientów. Inwestycja w przemysłowe wykrywacze metali, które proponujemy zapewni Państwu spokój wypływający z gwarancji zgodności produktów z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa żywności i farmaceutyków. Dzięki zwiększonej produktywności i udoskonalonej efektywności urządzeń, inwestycja obniży całkowity koszt jej posiadania.

Specjalistyczne doradztwo

Proponowane przez nas detektory metali to gwarancja, że wybiorą Państwo odpowiedni sprzęt dostosowany do Państwa oczekiwań i możliwości. Dobór zależy od kilku czynników, na które zawsze zwracamy uwagę. Należy do nich m.in. sposób transportu produktów w linii technologicznej. W zależności od tego, czy wykorzystują Państwo przenośniki taśmowe, spad grawitacyjny w zsypach, czy też transport rurowy – ważny jest wybór adekwatnego wykrywacza. Nie mniej istotne jest wzięcie pod uwagę zróżnicowanie wydajności oraz stan skupienia badanego produktu. Nasze detektory, tak jak wspomnieliśmy wcześniej, odnajdą się w zróżnicowanych warunkach otoczenia – od chłodni, przez pomieszczenia o dużej wilgotności, aż do przestrzeni silne zapylonych.

Kompleksowa oferta

Oferujemy kompleksowe rozwiązania. Instalacja, diagnostyka, a także serwis przemysłowych wykrywaczy metali. Co więcej, aby sprostać Państwa oczekiwaniom projektujemy i pracujemy nad nowymi układami taśmociągowymi lub dopasowujemy detektory się do już istniejących linii. Konserwacja naszego sprzętu jest nieskomplikowana, przez co możecie być Państwo spokojni o jej niezawodne działanie. Stale pracujemy nad tym, aby wprowadzać nowe lub udoskonalać oferowane przez nas wykrywacze. Pragniemy, aby Państwo jako nasi Klienci dysponowali najnowocześniejszym, światowej klasy sprzętem przy detekcji metalu. Sprawny serwis zapewniają najlepsi, zatrudniani przez nas specjaliści. Napraw dokonujemy wykorzystując do tego celu wyłącznie oryginalne podzespoły. Gwarantujemy profesjonalizm i obsługę na najwyższym poziomie.

Co nas wyróżnia?

Naszym priorytetem jest dostarczanie przemysłowych wykrywaczy metali, które wyróżniają się swoją niezawodnością, niezwykłą precyzją i solidną trwałością. Pragniemy, aby Państwa inwestycja w nasze detektory w pełni Was satysfakcjonowała. Chcemy i z powodzeniem budujemy długoletnie relacje z Klientami. Stale podwyższamy swoje kwalifikacje i kompetencje oraz nie boimy się trudnych i nieprzeciętnych wyzwań. Wieloletnie doświadczenie i umiejętność słuchania Klientów stawia nas na pozycji liderów w swojej branży. Jeśli planujecie Państwo zakup przemysłowego wykrywacza metalu – zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i proponowanego sprzętu.

ZamknijKorzystanie ze strony internetowej (www.magnetix.com.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.