Transport

Branże

Transport magnetyczny

 
Oferta Magnetix obejmuje szeroką gamę systemów magnetycznych służących do transportu materiałów ferromagnetycznych. Elektromagnesy, chwytniki i przenośniki magnetyczne usprawniają proces przenoszenia materiałów w zakładach produkcyjnych, hutach stali, odlewniach, stoczniach i zakładach przerobu złomu.
 
Elektromagnesy i chwytniki elektromagnetyczne Magnetix upraszczają proces podnoszenia i przenoszenia wyrobów stalowych, niezależnie od ich rozmiaru, wagi i kształtu. Zastosowanie elektromagnesów eliminuje użycie haków i specjalnych uchwytów mechanicznych powodujących uszkodzenia transportowanego materiału. Elektromagnesy przyczyniają się też do ograniczenia liczby zatrudnionych pracowników, poprawy bezpieczeństwa na terenie zakładu oraz zwiększenia szybkości i wydajności załadunku.
 
Przenośniki magnetyczne Magnetix przyczyniają się do automatyzacji produkcji i ograniczenia ilości miejsca zajmowanego przez linię produkcyjną. Przenośniki magnetyczne służą do transportu stalowych elementów pod dużym kątem a nawet w pozycji odwróconej. Przenośniki magnetyczne umożliwiają również przemieszczanie zaolejonych i ostrokrawędzistych odpadów stalowych mogących uszkadzać taśmy tradycyjnych przenośników.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.