Recykling

Branże

 plastik

Separatory metali w procesach recyklingu odpadów


Separatory metali są bardzo ważną częścią procesu recyklingu odpadów takich jak tworzywa sztuczne, szkło, elektronika i sprzęt AGD (E-odpady), budowlane materiały rozbiórkowe czy też żużle po termicznym przetwarzaniu odpadów.
 
Separatory magnetyczne i wiroprądowe odzyskują złom stalowy i cenne metale nieżelazne takie jak aluminium, miedź, magnez, cynk i srebro. Separatory Magnetix cechuje wysoki poziom odzysku przy stosunkowo niskim zużyciu energii.
 
W ofercie Magnetix znajdują się także kompletne instalacje do odzysku metali z materiałów odpadowych, każdorazowo projektowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta z uwzględnieniem strumienia i morfologii odpadów, planowanej przepustowości instalacji i poziomu odzysku jaki Klient chce finalnie uzyskać.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.