Produkty w opakowaniach

Materiały

 

Separacja metali z produktów spożywczych w opakowaniach

 

Do separacji metali z produktów spożywczych w opakowaniach rekomendujemy następujące urządzenia:

  • Tunelowy detektor metali
  • Płaski detektor metali
  • Detektor rentgenowski

 

 


Tunelowy detektor metali (DMG)

Wysokoczuła detekcja metali żelaznych i nieżelaznych w produktach spożywczych transportowanych na przenośnikach taśmowych.
więcej

Płaski detektor metali (DMP)

Detekcja metali żelaznych i nieżelaznych w materiałach sypkich transportowanych na przenośnikach taśmowych. Efektywna wysokość wykrywania do 200 mm.
więcej

Detektor rentgenowski (DMX)

Detekcja rentgenowska pozwalająca na wykrycie zanieczyszczeń metalowych, kawałków kości, szkła, ceramiki, kamieni, tworzyw sztucznych o wysokiej gęstości.
więcej


 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.