Produkty sypkie

Materiały

 

Separacja metali z produktów sypkich

 

Do separacji metali z produktów sypkich rekomendujemy następujące urządzenia:

  • Separator bębnowy
  • Separator magnetyczny płytowy
  • Separator magnetyczny rurowy
  • Sito magnetyczne
  • Tunelowy detektor metali
  • Rurowy detektor metali
  • Płaski detektor metali
  • Detektor metali z odrzutnikiem
  • Detektor rentgenowski

 

 


Separator bębnowy (SBM)

Separacja metali żelaznych od materiałów sypkich średnio i drobnoziarnistych w zsypach grawitacyjnych.
więcej

Separator magnetyczny płytowy (SPM)

Usuwanie zanieczyszczeń żelaznych z materiałów sypkich w systemach transportu grawitacyjnego. Granulacja materiału nie większa niż 20 mm.
więcej

Separator magnetyczny rurowy (SRM)

Usuwanie zanieczyszczeń żelaznych z materiałów sypkich w systemach transportu grawitacyjnego lub pneumatycznego. Granulacja materiału nie większa niż 20 mm.
więcej

Sito magnetyczne (SM SMA)

Usuwanie z najwyższą skutecznością zanieczyszczeń żelaznych z drobnoziarnistych materiałów sypkich w systemach transportu grawitacyjnego.
więcej

Tunelowy detektor metali (DMG)

Wysokoczuła detekcja metali żelaznych i nieżelaznych w produktach spożywczych transportowanych na przenośnikach taśmowych.
więcej

Rurowy detektor metali (DMO)

Detekcja metali żelaznych i nieżelaznych w systemach transportu grawitacyjnego, pneumatycznego i ciśnieniowego.
więcej

Płaski detektor metali (DMP)

Detekcja metali żelaznych i nieżelaznych w materiałach sypkich transportowanych na przenośnikach taśmowych. Efektywna wysokość wykrywania do 200 mm.
więcej

Separator metali (DMR)

Detekcja i separacja zanieczyszczeń metalowych z materiałów sypkich transportowanych grawitacyjnie.
więcej

Detektor rentgenowski (DMX)

Detekcja rentgenowska pozwalająca na wykrycie zanieczyszczeń metalowych, kawałków kości, szkła, ceramiki, kamieni, tworzyw sztucznych o wysokiej gęstości.
więcej


 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.