Testery

Produkty

Testery

Testery

Testery są przeznaczone do kontroli poprawności działania oraz ustawień systemów sterowania wykrywaczy metali.

W ofercie znajdują się testery przeznaczone do wszystkich oferowanych wykrywaczy metali, czyli dla bramkowych wykrywaczy metali instalowanych na przenośnikach taśmowych, a także rurowych wykrywaczy metali i współpracujących z nimi separatorów pneumatycznych.

Oferowane testery znajdują zastosowanie w zakładowych systemach utrzymania jakości takich jak ISO czy HCCP.
Dodatkowo na życzenie Klienta wystawiany jest certyfikat jakości dla testera.

 


 

 

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej magnetix.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.