Adres: ul. Poznańska 9, Cierpice, 87-103 Toruń 5, woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 8792669093

 • ENERGETYKA

  Urządzenia do separacji metali z węgla oraz paliw alternatywnych

 • KOPALNIE I CEMENTOWNIE

  Urządzenia do separacji metali z klinkieru, kamienia wapiennego, granitu i innych surowców mineralnych

 • RECYKLING

  Urządzenia oraz kompletne instalacje do odzysku metali w procesach recyklingu różnych materiałów

 • TRANSPORT MAGNETYCZNY

  Kompletne systemy magnetyczne do transportu i przeładunku stali

 • PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

  Urządzenia przeznaczone do detekcji i separacji metali w produktach spożywczych

realizacje - separatory metali w energetyce

Firma Magnetix realizuje także zlecenia na separatory metali w branży energetycznej. Nasze separatory pracują między innymi w elektrowniach, kopalniach węglowych, elektrociepłowniach oraz zakładach chemicznych. Wszystkie urządzenia firmy Magnetix posiadają certyfikaty do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Poniżej przedstawiamy kilka realizacji z ostatnich lat.

Separator elektromagnetyczny SNK - instalacja w elektrowni węglowej. Realizacja 2011r

Zestaw separatorów elektromagnetycznych do oczyszczania węgla w elektrowni. Praca w strefie zagrożenia wybuchem ATEX22. Realizacja 2011r

Separator elektromagnetyczny SNK - instalacja podawania biomasy. Realizacja 2011r.

Separator magnetyczny STM - instalacja podawania paliw alternatywnych Realizacja 2004r.

Separator elektromagnetyczny STE - instalacja w elektrowni. Realizacja 2010r.

Separator elektromagnetyczny SNK - instalacja w kopalni węgla kamiennego w strefie zagrożenia wybuchem ATEX21. Realizacja 2011

Separatory elektromagnetyczne SNK – instalacja w kopalni węgla kamiennego w strefie zagrożenia wybuchem ATEX21. Realizacja 2011r.

Separator elektromagnetyczny do węgla kamiennego, ATEX21, wydajność 600t/h, moc 19kW, szerokość robocza 2,4m, zasięg pola magnetycznego 0,8m, masa separatora 11ton.

 

ZamknijKorzystanie ze strony internetowej (www.magnetix.com.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.