Adres: ul. Poznańska 9, Cierpice, 87-103 Toruń 5, woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 8792669093

 • ENERGETYKA

  Urządzenia do separacji metali z węgla oraz paliw alternatywnych

 • KOPALNIE I CEMENTOWNIE

  Urządzenia do separacji metali z klinkieru, kamienia wapiennego, granitu i innych surowców mineralnych

 • RECYKLING

  Urządzenia oraz kompletne instalacje do odzysku metali w procesach recyklingu różnych materiałów

 • TRANSPORT MAGNETYCZNY

  Kompletne systemy magnetyczne do transportu i przeładunku stali

 • PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

  Urządzenia przeznaczone do detekcji i separacji metali w produktach spożywczych

realizacje

Magnetix Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu separatorów metali do wielu różnych branż i gałęzi przemysłu. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo separatory metali, które wykorzystywane są wielu firmach w Polsce oraz za granicą. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych realizacji.

MAGNETIX posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji dostaw separatorów dla cementowni wszystkich grup. Oferta obejmuje kompleksową instalację urządzeń włącznie z projektami budowlanymi,  konstrukcjami stalowymi, a także przebudowę istniejącej zabudowy.

Firma MAGNETIX jest wiodącym producentem separatorów elektromagnetycznych oraz separatorów wiroprądowych, wykorzystywanych w procesie sortowania odpadów komunalnych. W latach 2000-2013 Magnetix dostarczył do polskich sortowni ponad 130 separatorów metali.

Dostawy separatorów magnetycznych oraz detektorów metali przeznaczonych do ochrony kruszarek, młynów oraz przesiewaczy w procesach wydobywania oraz przerobu różnego typu kruszyw dla firm branży kruszywa, wapno, cement.

Kompleksowe dostawy separatorów elektromagnetycznych i detektorów metali dla elektrowni, elektrociepłowni, zakładów chemicznych oraz kopalni, gdzie oczyszczają węgiel, biopaliwa oraz paliwa alternatywne. Urządzenia z certyfikatami do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

Duży wybór rozwiązań do odzysku metali żelaznych oraz kolorowych w procesach recyklingu różnych materiałów. Magnetix jest producentem separatorów metali nieżelaznych, które znajdują zastosowanie w recyklingu metali, szkła, urządzeń AGD, tworzyw, elektroniki.

ZamknijKorzystanie ze strony internetowej (www.magnetix.com.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.