Adres: ul. Poznańska 9, Cierpice, 87-103 Toruń 5, woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 8792669093

 • ENERGETYKA

  Urządzenia do separacji metali z węgla oraz paliw alternatywnych

 • KOPALNIE I CEMENTOWNIE

  Urządzenia do separacji metali z klinkieru, kamienia wapiennego, granitu i innych surowców mineralnych

 • RECYKLING

  Urządzenia oraz kompletne instalacje do odzysku metali w procesach recyklingu różnych materiałów

 • TRANSPORT MAGNETYCZNY

  Kompletne systemy magnetyczne do transportu i przeładunku stali

 • PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

  Urządzenia przeznaczone do detekcji i separacji metali w produktach spożywczych

Produkty dedykowane - Przemysł wydobywczy

Automatyczne usuwanie dużych zanieczyszczeń żelaznych z materiałów sypkich transportowanych na przenośnikach taśmowych lub podajnikach wibracyjnych.

Automatyczne usuwanie dużych zanieczyszczeń żelaznych z materiałów sypkich transportowanych na przenośnikach taśmowych lub podajnikach wibracyjnych.

Automatyczne usuwanie dużych i małych zanieczyszczeń żelaznych z materiałów sypkich transportowanych na przenośnikach taśmowych.

Wykrywanie metali żelaznych i nieżelaznych w materiałach sypkich transportowanych na przenośnikach taśmowych.

Wykrywanie metali żelaznych i nieżelaznych w materiałach sypkich o wysokości warstwy nie przekraczającej 100 mm transportowanych na przenośnikach taśmowych.

ZamknijKorzystanie ze strony internetowej (www.magnetix.com.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.