Adres: ul. Poznańska 9, Cierpice, 87-103 Toruń 5, woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 8792669093

 • ENERGETYKA

  Urządzenia do separacji metali z węgla oraz paliw alternatywnych

 • KOPALNIE I CEMENTOWNIE

  Urządzenia do separacji metali z klinkieru, kamienia wapiennego, granitu i innych surowców mineralnych

 • RECYKLING

  Urządzenia oraz kompletne instalacje do odzysku metali w procesach recyklingu różnych materiałów

 • TRANSPORT MAGNETYCZNY

  Kompletne systemy magnetyczne do transportu i przeładunku stali

 • PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

  Urządzenia przeznaczone do detekcji i separacji metali w produktach spożywczych

Produkty

Urządzenia magnetyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia do kompleksowego oddzielania przedmiotów metalowych w przemyśle. W bogatym asortymencie firmy Magnetix proponujemy naszym klientom takie urządzenia, jak:

- separatory magnetyczne oraz wiroprądowe,
- bębny magnetyczne,
- filtry,
- sita,
- wykrywacze metali
- chwytniki i transportery.

Za pomocą naszych produktów będą mogli Państwo przenosić materiały ferromagnetyczne o różnej wadze, a także kształcie. Transportery magnetyczne umożliwiają transportowanie materiałów w trudnych pozycjach, chociażby w pionie czy pod każdym innym kątem.

Separatory metali dają z kolei możliwość dokładnego wyłapywania niepożądanych przedmiotów metalowych o określonej wielkości, szczególnie w trakcie transportowania materiałów sypkich, chociażby w przemyśle spożywczym.

Używają je również klienci z branży energetycznej czy górniczej. Proponujemy Państwu także filtry magnetyczne, które mają za zadanie usunąć zanieczyszczenia metalowe, mogące się znaleźć w substancjach płynnych.

ZamknijKorzystanie ze strony internetowej (www.magnetix.com.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.