Adres: ul. Poznańska 9, Cierpice, 87-103 Toruń 5, woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 8792669093

 • ENERGETYKA

  Urządzenia do separacji metali z węgla oraz paliw alternatywnych

 • KOPALNIE I CEMENTOWNIE

  Urządzenia do separacji metali z klinkieru, kamienia wapiennego, granitu i innych surowców mineralnych

 • RECYKLING

  Urządzenia oraz kompletne instalacje do odzysku metali w procesach recyklingu różnych materiałów

 • TRANSPORT MAGNETYCZNY

  Kompletne systemy magnetyczne do transportu i przeładunku stali

 • PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

  Urządzenia przeznaczone do detekcji i separacji metali w produktach spożywczych

Produkty

Separator elektromagnetyczny taśmowy typu SNK jest przeznaczony do automatycznego oddzielania żelaza od materiałów sypkich transportowanych na przenośnikach taśmowych lub podajnikach wibracyjnych.

Separator magnetyczny taśmowy typu STM jest przeznaczony do automatycznego oddzielania żelaza od materiałów sypkich transportowanych na przenośnikach taśmowych lub podajnikach wibracyjnych.

Blok magnetyczny typu PMT jest przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń żelaznych z materiałów sypkich transportowanych na przenośnikach taśmowych lub podajnikach wibracyjnych.

Separator wiroprądowy (ang. eddy current separator) typu SWP jest przeznaczony do automatycznego oddzielania metali nieżelaznych z materiałów sypkich lub rozdrobnionych.

Bęben magnetyczny (rolka magnetyczna) typu BM jest przeznaczony do automatycznego oddzielania żelaza od materiałów sypkich transportowanych na przenośnikach taśmowych.

 
 

Urządzenia magnetyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia do kompleksowego oddzielania przedmiotów metalowych w przemyśle. W bogatym asortymencie firmy Magnetix proponujemy naszym klientom takie urządzenia, jak:

- separatory magnetyczne oraz wiroprądowe,
- bębny magnetyczne,
- filtry,
- sita,
- wykrywacze metali
- chwytniki i transportery.

Za pomocą naszych produktów będą mogli Państwo przenosić materiały ferromagnetyczne o różnej wadze, a także kształcie. Transportery magnetyczne umożliwiają transportowanie materiałów w trudnych pozycjach, chociażby w pionie czy pod każdym innym kątem.

Separatory metali dają z kolei możliwość dokładnego wyłapywania niepożądanych przedmiotów metalowych o określonej wielkości, szczególnie w trakcie transportowania materiałów sypkich, chociażby w przemyśle spożywczym.

Używają je również klienci z branży energetycznej czy górniczej. Proponujemy Państwu także filtry magnetyczne, które mają za zadanie usunąć zanieczyszczenia metalowe, mogące się znaleźć w substancjach płynnych.

ZamknijKorzystanie ze strony internetowej (www.magnetix.com.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.