• ENERGETYKA

  Urządzenia do separacji metali z węgla oraz paliw alternatywnych

 • KOPALNIE I CEMENTOWNIE

  Urządzenia do separacji metali z klinkieru, kamienia wapiennego, granitu i innych surowców mineralnych

 • RECYKLING

  Urządzenia oraz kompletne instalacje do odzysku metali w procesach recyklingu różnych materiałów

 • TRANSPORT MAGNETYCZNY

  Kompletne systemy magnetyczne do transportu i przeładunku stali

 • PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

  Urządzenia przeznaczone do detekcji i separacji metali w produktach spożywczych

Produkty

Chwytnik elektromagnetyczny okrągły typu EO jest przeznaczony do podnoszenia i przenoszenia materiałów ferromagnetycznych: bloków, odlewów, zwojów blachy i drutu o osi pionowej oraz złomu.

Chwytnik elektromagnetyczny prostokątny typu EP jest przeznaczony do podnoszenia i przenoszenia materiałów ferromagnetycznych: blach, slabów, kęsisk, rur, ceowników i innych profili hutniczych oraz zwojów blachy i kręgów drutu o osi poziomej.

Zespoły chwytników elektromagnetycznych są przeznaczone do transportu i przeładuneku materiałów długich lub mało sztywnych - charakteryzujących się dużym obwisem: długich blach, prętów zbrojeniowych, szyn i kształtowników.

Chwytnik magnetyczny typu CMP jest przeznaczony do podnoszenia, przenoszenia i pozycjonowania elementów wykonanych ze stali magnetycznej.

Transporter magnetyczny typu TM jest przeznaczony do transportu pod dużym kątem, w pionie lub w pozycji odwróconej elementów wykonanych ze stali ferromagnetycznej.

 
[1]
 

ZamknijKorzystanie ze strony internetowej (www.magnetix.com.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.